Перекласти сторінку

Новини

МАКСИМ ЗАГОРУЙКО: "МИ САМІ ТВОРЦІ СВОЄЇ ДОЛІ, І ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС САМИХ"

Молодь рухає наш край уперед, за нею - майбутнє. Напевне це не треба доводити, варто переглянути шпальти сайту й усе стане зрозумілим - досягнення молоді Семенівщини мають місце і у спорті, і у навчанні. За час існування веб-ресурсів Семенівщини, присвячених спорту, склалася така традиція: публікувати інтерв’ю з перспективними молодими людьми Семенівщини.


Цього разу хотілося би розповісти вам, шановні читачі, про Максима Загоруйка, учня Семенівської гімназії №2, який нещодавно став чемпіоном України та бронзовим призером Кубку Європи з хортингу. Максим багато років присвятив спорту, і, незважаючи на важку травму, яку отримав під час змагань, не зламався, продовжив тренуватися і перемагати.


Максим веде активний спосіб життя: захоплюється тенісом, легкою атлетикою, волейболом та шахами. Любить подорожувати та завжди намагається проводити свій вільний час з користю. Хлопець впевнений, що кожен може сам побудувати власне життя, якщо буде наполегливо працювати та йти до своєї мети.


Про своє життя-буття Максим Загоруйко розповідає у інтерв'ю.


Розкажи трохи про себе.


- Народився у вересні 1999 року. Проживаю в місті Семенівка ,Чернігівської області, вулиця Калинова. Навчаюся в 11 класі Семенівської гімназії №2 . Захоплююся хортингом, тенісом, волейболом, легкою атлеткою та шахами.Максиме, скільки років ти вже займаєшся єдиноборствами?


- Шість років займався кіокушинкай карате. А з 2015 займаюся хортингом та кікбоксингом.Свій успіх ти пов'язуєш з чим або з ким?


- Мій успіх, безсумнівно, пов’язаний з наполегливими тренуваннями, підтримкою рідних та друзів.Твої заняття якось впливають на навчальний процес?


-Дійсно, заняття спортом забирають багато часу. Я ходжу на тренування 4 рази на тиждень, але мені це абсолютно не заважає.Які твої улюблені предмети і що саме ти вивчаєш поглиблено?


- Усі предмети для мене однакові. Проте навчаюся в суспільно-гуманітарному класі з поглибленим вивченням історії.Ти вже визначився з майбутньою професією? Поділися, якщо не секрет. Чим саме зумовлений твій вибір майбутньої професії?


– З майбутньою професією я вже визначився (залишилося тільки добре скласти ЗНО).Це була твоя мрія з дитинства чи ти хотів бути кимось іншим?


- У дитинстві я хотів бути архітектором, але, зваживши всі «за» і «проти», я обрав зовсім інший напрямок, і він мені також подобається.А чим ти займаєшся окрім єдиноборств? Як проводиш вільний час і чи є він у тебе, як у одинадцятикласника?


- Попри підготовку до іспитів я знаходжу місце і для відпочинку. Свій вільній час я провожу по-різному: дивлюся фільми, сижу в Інтернеті чи просто відпочиваю.А як допомагаєш батькам по господарству?


- Мамі я допомагаю в хатніх справах: прибирання, іноді навіть приготування їжі.Чи є у тебе якась мрія життя? Поділися.


- Я мрію побувати в усіх красивих місцях світу, стрибнути з парашутом, вступити до інституту та ще багато іншого.Що б ти хотів би побажати нашим читачам?


- Я хотів би побажати рішучості в найскладніших ситуаціях, сил у подоланні своєї ліні та слабкості, наснаги щодня йти до своєї мети, незважаючи ні на які труднощі. А головне, пам’ятати, що ми самі творці своєї долі, і все залежить від нас самих.Матеріал підготувала

Марина Меднікова, м. Семенівка

Немає коментарів

Додати коментар