Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Незабаром у спортивному житті Семенівщини відбудеться непересічна подія - у період з 14 по 16 липня 2017 року наш край відвідає засновник хортингу, кандидат педагогічних наук  Єрьоменко Едуард Анатолійович. Він проведе атестацію юних хортингістів Семенівки, сіл Іванівка, Машеве та Чорного Рогу.

 

У м. Чернігові 17.05.2017 р. на базі клубу "ОТАМАН" відбувся атестаційний семінар з хортингу під керівництвом Президента УФХ, Заслуженого тренера України, майстром спорту України міжнародного класу, учасником війни у Республіці Афганістан, засновником Хортингу Едуардом Єрьоменком.


Семенівські тренери з хортингу Денис Буданов та Володимир Кривенко взяли участь у семінарі під головуванням засновника хортингу.

У м. Ніжин 30.04.2017 р. відбувся відкритий Чемпіонат Чернігівської області з національного виду спорту України – хортингу, повідомляє semenovka.at.ua. Серед учасників - команди з м. Бровари,  смт Козелець, м. Н.-Сіверський, м. Семенівки та Семенівського району, м. Чернігова, Ніжинської КДЮСШ ФСТ «Спартак» та ГО «Ніжинська федерація хортингу. Загалом кількість учасників склала більше 140 юних спортсмена, з яких 22 учасниці жіночої статі.


Семенівщину представили 39 спортсменів, у т.ч. з райцентру (ДЮСШ - 13, СК "Клейнод" - 1), з с. Машеве - 14, с. Іванівка - 12.

Молодь рухає наш край уперед, за нею - майбутнє. Напевне це не треба доводити, варто переглянути шпальти сайту й усе стане зрозумілим - досягнення молоді Семенівщини мають місце і у спорті, і у навчанні. За час існування веб-ресурсів Семенівщини, присвячених спорту, склалася така традиція: публікувати інтерв’ю з перспективними молодими людьми Семенівщини.

Цього разу хотілося би розповісти вам, шановні читачі, про Максима Загоруйка, учня Семенівської гімназії №2, який нещодавно став чемпіоном України та бронзовим призером Кубку Європи з хортингу. Максим багато років присвятив спорту, і, незважаючи на важку травму, яку отримав під час змагань, не зламався, продовжив тренуватися і перемагати.

У м. Ніжин 30.04.2017 р. відбудеться Чемпіонат Чернігівської області з хортингу серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Юні спортсмени з Семенівщині, які пройшли відповідний відбір, візьмуть участь у замаганнях.

Семенівська районна рада, керівництво Семенівського РБТДЮ разом з представниками Семенівської ДЮСШ відзначили спортивні досягнення молоді, яка брала активну участь у змаганнях із змішаних єдиноборств різних рівнів. Мова йде про молодих людей із Семенівщини, які займаються хортингом. 


Семенівські спортсмени виступали на чемпіонаті України з хортингу у складі збірної Чернігівщини, який відбувся у м. Ірпінь (Киівська область).


У чемпіонаті брало участь 15 областей, які привезли більше ніж 300 спортсменів

semenovka.at.uasemenovka.at.uaНапередодні Міжнародного дня 8 – го Березня, у Семенівській центральній районній бібліотеці відбулося засідання активу жінок району.


Жінки поспілкувалися з 11 класницею, активісткою, красунею, спортсменкою, чемпіонкою світу з хортингу Медниковою Мариною. Привітали її з присвоєнням звання майстра спорту України з хортингу та вручили квіти.


У суботу, 11.03.2017 року, у Семенівці відбувся відкритий чемпіонат району з хортингу. Серед учасників разом з представниками Семенівщини (а це 4 команди: Семенівська ДЮСШ, гуртки хортингу з сіл Іванівка та Машеве, СК "Клейнод") участь у заході взяли команди з міст Ніжина та Новгород-Сіверського, а також з смт Козельця. 

 

На Семенівщині стало на одного майстра спорту більше. Нещодавно наказом Міністра Молоді та спорту України від 21.02.2017 р. № 719 Марині Медніковій, учениці 11 класу Семенівської гімназії № 2, яка є вихованкою Семенівської ДЮСШ, присвоєно спортивне звання "майстер спорту України" відповідно до єдиної спортивної класифікації України за результатами участі на Чемпіонаті світу із змішаних єдиноборств (хортингу), який проходив у 2016 році. Зазначимо, що для Семенівщини це далеко непересічна подія.